strona główna

 

 
Witamy serdecznie na stronie XS design.
 
     
 
   

 

druk plakatów, broszur, ulotek, papieru firmowego, teczek, wizytówek itp.

przygotowanie do druku

 
 

Studio reklamowe XS design zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzno – reklamową firm. Proponujemy stworzenie od podstaw wizerunku firmy, projektowanie oraz opiekę nad serwisami internetowymi, tworzenie prezentacji multimedialnych a także działalność w zakresie DTP i poligrafii.

W połączeniu naszego doświadczenia z nowoczesnymi technikami projektowania, pomożemy Państwu w stworzeniu spójnego wizerunku firmy odpowiadającemu założeniom danej branży jak zaprojektowanie logotypu, wizytówek, papieru firmowego, teczek, ulotek, ofert czy innych materiałów reklamowych tworzących całość.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe i serwisy, wizytówki elektroniczne, banery reklamowe oraz oferujemy pełne doradztwo i wykonanie, usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa strony www tj. opieka nad stroną internetową, pozycjonowanie, zarządzanie boksami itp.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferujemy usługi poligraficzne związane z wszelkiego rodzaju drukiem tj. offsetowym, sitodrukiem itp. Wydrukujemy każde prace, począwszy od wizytówek, papieru firmowego, teczek poprzez karty rabatowe, ulotki do plakatów, banerów.

Lubimy to, co robimy, dlatego możecie Państwo liczyć na miłą i fachową obsługę, ale również na indywidualne podejście, dużą kreatywność i elastyczność, wykonując każdy projekt na najwyższym poziomie. W naszej pracy nie korzystamy z gotowych wzorców i szablonów, lecz proponujemy kreatywne formy wykonania.

Zapraszamy gorąco do współpracy i zapoznania się z naszym portfolio.

 

 

GSM 606 620 345
xsdesign@xsdesign.pl

strona główna

firma
portfolio
oferta
nasi partnerzy
mapa serwisu
kontakt
Copyright © 1995-2006 XS design