strona główna

 
 

XSdesign jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą reklamą, grafiką komputerową, projektowaniem stron internetowych, multimediów oraz wszelkiego rodzaju druków. Działamy w obszarze, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej niezbędnym w Polsce i na świecie - tj. rynkiem reklamowym.

Istniejemy na nim od 1998 roku, podnosząc systematycznie poziom oferowanych usług. W tej chwili dysponujemy małym Studiem DTP oraz pełnym zapału młodym, dynamicznym, kreatywnym i przede wszystkim doświadczonym zespołem otwartym na nowe wyzwania. Współpracujemy również z dużą drukarnią poligraficzną oraz fotografikiem.

Naszym podstawowym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta. Uważamy, że zaufanie do nas możemy zbudować jedynie poprzez przestrzeganie 3 podstawowych zasad:

» Wysoka jakość oferowanych usług i produktów

» Szybka realizacja zleceń

» Niskie ceny

Realizację wyznaczonych sobie celów pragniemy zapewnić poprzez ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji, znajomość najnowszych technologii z dziedziny poligrafii i informatyki, elastycznie dostosowując je do ciągle zmieniających się potrzeb rynku.

Jako agencja reklamowa zajmujemy się reklamą drukowaną oraz internetową. Oferujemy kreację wizerunku firmy polegającą na zaprojektowaniu logotypu, wizytówek, papieru firmowego, ulotek, broszur, kalendarzy oraz tworzenie witryn internetowych, ich reklamowanie oraz pozycjonowanie.

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy w naszej pracowni wiele reklam, wykonując każdy projekt na najwyższym poziomie. W naszej pracy bowiem nie korzystamy z gotowych wzorców i szablonów, lecz proponujemy kreatywne formy wykonania.

Nasze motto: Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio.

 

 

 
gsm 606 620 345

xsdesign@xsdesign.pl

       
strona główna
 
firma
portfolio
oferta
nasi partnerzy
mapa serwisu
kontakt
Copyright © 1995-2006 XS design